KIM JESTEŚMY

Jesteśmy spółką celową Uniwersytetu SWPS, która prowadzi działalność konsultingową, badawczą i szkoleniową na rzecz biznesu oraz sektora publicznego.

Naszą misją jest głębsze zrozumienie środowiska badawczego oraz przedsiębiorców, innowatorów i organizacji pozarządowych oraz samorządowych, a następnie efektywne łączenie tych środowisk w ramach współprac. Aktywnie wspieramy innowacje społeczne, a także organizujemy debaty, dyskusje i warsztaty. Nawiązujemy silne relacje z przedsiębiorcami i badaczami, posiadamy własne bazy danych oraz portfolio zrealizowanych projektów.

Wspieramy firmy i instytucje, opracowując optymalne rozwiązania w oparciu o aktualny stan wiedzy naukowej. Realizujemy projekty na terenie całej Polski. Działamy wszędzie tam, gdzie potrzeby firmy lub instytucji wiążą się z funkcjonowaniem człowieka jako pracownika, odbiorcy usług, użytkownika produktu czy partnera biznesowego.

we are innovation

ZARZĄDZANIE

Projektowanie oraz udoskonalanie procesów, rozwój innowacyjności, planowanie i wdrażanie zmian oraz transformacji

KULTURA ORGANIZACJI

Kształtowanie przywództwa, właściwych postaw pracowniczych, motywacji i zaangażowania

POTENCJAŁ I ROZWÓJ

Diagnoza potencjału pracowników, projektowanie działań rozwojowych i ścieżek kariery, budowanie programów zarządzania talentami w organizacji

STRATEGIA KOMUNIKACJI

Marketingowej, PR, CSR, employer brandingowej, antykryzysowej, międzykulturowej

BADANIA

Profesjonalne badania ilościowe i jakościowe, psychografia, badania społeczne, partnerstwo przy projektach B+R

EVENTY

Organizacja i współorganizacja konferencji oraz wydarzeń

Kształtowanie przywództwa, właściwych postaw pracowniczych, motywacji
i zaangażowania

Marketingowej, PR, CSR, employer brandingowej, antykryzysowej, międzykulturowej

Organizujemy i współorganizujemy konferencje oraz wydarzenia

Chcesz poznać szczegóły oferty, masz pytania odnośnie zakresu usług, chcesz dowiedzieć się więcej – zostaw kontakt, odezwiemy się!

my w liczbach

KLIENTÓW
PROJEKTÓW
BRANŻ

Portfolio

Nasze współprace

PUBLIKACJE

ZAUFALI NAM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Vestibulum erat nulla, ullamcorper nec, rutrum non, nonummy ac, erat. Etiam dictum tincidunt diam.
Thomas Dean
Ceo