BIO Justyna Bajew

Justyna Bajew

Certyfikowana psychoterapeutka i superwizor psychoterapii tańcem i ruchem. Współprowadzi Instytut - DMT - Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem, w którym jest także wykładowcą. Uczy świadomości ciała, symboliki ciała oraz improwizacji w Zakładzie Tańca poznańskiego AWF-u. Absolwentka 4,5-letniego szkolenia psychoterapeutycznego akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne, 4-letniego szkolenia z zakresu DMT. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem w latach 2013-2017. Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, szkolenia oraz warsztaty. Terapeutycznie pracuje m. in. z osobami doświadczającymi zaburzeń lękowo-depresyjnych, psycho-somatycznych, zaburzeń jedzenia, syndromu DDA, PTSD, zaburzeń adaptacyjnych, kryzysu życiowego, nadmiernego stresu. Prowadzi także terapię par i rodzin.
Współautorka dwutomowej publikacji “Psychoterapia Tańcem i Ruchem” wydanej w 2013 roku przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.
Doświadczenie terapeutyczne zdobywała m.in. w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, ŚDS Zielone Centrum – pracując z osobami m.in. ze schizofrenią i depresją; w Ośrodku Psychoterapii Cogito, Ośrodku Interwencji Kryzysowej dla Ofiar Przemocy, w Wielkopolskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Chorobą Alzheimera, pracując pod superwizją certyfikowanych superwizorów PTP i DMT.